ثبت نام آزمون های ادواری دوره هشتم

مطلب پیش نویس است
ثبت نام آزمون های ادواری دوره هشتم

 به اطلاع کلیه اعضای محترم سازمان می رساند، آزمون­های ادواری دوره هشتم از اول شهریور ماه سالجاری در گرایش­های زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، مرتع و آبخیزداری، گیاهپزشکی، اقتصاد کشاورزی، آبیاری و زهکشی، علوم دامی، ماشین­های کشاورزی و مکانیزاسیون، علوم و صنایع غذایی، جنگل­داری، شیلات، محیط زیست، فضای سبز، خاکشناسی، ترویج و آموزش کشاورزی، علوم و صنایع چوب و کاغذ، مدیریت و آبادانی روستاها و علوم کشاورزی شروع خواهد شد. بر این اساس، اعضای محترم سازمان از اول شهریور ماه سالجاری به مدت سه ماه (آخر آبان ماه سالجاری) فرصت دارند با مراجعه به کارتابل خود در سامانه جامع مدیریت آموزش سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی به آدرس www.agrieng.org   (خدمات الکترونیکی سازمان -سانکا )، نسبت به ثبت­نام و دریافت سؤالات و ثبت پاسخ­ها در سامانه مذکور اقدام نمایند. در این خصوص توجه به نکات ذیل ضروری می باشد:

  • در آزمون های مذکور نمره منفی لحاظ نخواهد شد.
  • پس از دانلود سوالات، متقاضی تا پایان آبان ماه سالجاری فرصت دارد پاسخنامه مربوطه را در سامانه تکمیل و ثبت نام نهایی نماید.
  • پس از تکمیل پاسخنامه و ثبت نهایی، دیگر امکان تغییر آن نخواهد بود. لذا ضروری است متقاضیان دقت لازم در تکمیل پاسخنامه را داشته باشد.
  • پس از پایان مهلت ثبت ­نام، نتایج آزمون در رشته­های مختلف ضمن درج در کارتابل الکترونیکی سامانه یاد شده، به استان مربوطه نیز ارسال خواهد شد.