ثبت نام سومین آزمون مسئولین فنی واحدهای تولیدی

مطلب پیش نویس است
ثبت نام سومین آزمون مسئولین فنی واحدهای تولیدی

معاونت آموزشی و فنی سازمان مرکزی در نظر دارد سومین آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه، قارچ خوراکی، دامپروری و گیاهپزشکی را به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقمند برگزار می­نماید.

✅✅ تعداد مسئولین فنی مورد نیاز استان 85 نفر در زمینه طیور و 45 نفر در زمینه دام بوده و در سایر گرایش ها(گلخانه، قارچ، گیاهپزشکی)ظرفیت پذیرشی برای استان پیش بینی نگردیده است.

✅ بدین منظور و با توجه به اعلام ظرفیت پذیران برای گرایش دام و طیور، فقط فارغ التحصیلان گرایش علوم دامی می توانند از تاریخ دوم لغایت 20 بهمن ماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرسwww.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

✅ گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده ­اند، به شرط اخذ گواهی رتبه ­بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان استان در جلسه مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی رتبه ­بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.

✅ شایان ذکر است سومین آزمون مسؤولین فنی واحدهای تولیدی و خدماتی روز پنج شنبه، 10 اسفندماه سال جاری، به صورت سراسری در حوزه های امتحانی تعیین شده، برگزار خواهد شد.

نکات قابل توجه:

کارشناسان علوم دامی و گرایش های وابسته فقط می توانند در گرایش های دام سبک، دام سنگین، طیور گوشتی و طیور تخمگذار ثبت نام نمایند.

با توجه به تعداد مسولین فنی بکارگیری شده در سالهای اخیر برای گلخانه، قارچ و گیاهپزشکی و عدم ارجاع کار به آنان، ظرفیت پذیرش برای گلخانه، واحد قارچ و گیاهپزشکی در سومین آزمون برای استان وجود ندارد.

 

جهت ثبت نام لطفا کلیک نمایید