قابل توجه متقاضیان سیزدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری

مطلب پیش نویس است
 قابل توجه متقاضیان سیزدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری

 

به اطلاع متقاضیان شرکت در سیزدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری می رساند، مجموعه جزوات آموزشی جهت آمادگی آزمون یاد شده که توسط طراحان سوالات آزمون تألیف شده است در دو بخش طراحی (شامل دروس طراحی آبیاری بارانی، طراحی آبیاری قطره­ای، کیفیت آب آبیاری، برق و ایستگاه­های پمپاژ) و اجرا (شامل دروس اصول اجرای سامانه­ های نوین آبیاری و مدیریت پیمان و مواد شناسی) به همراه سؤالات آزمون های سال 95 و 96 (با پاسخنامه تشریحی) توسط معاونت آموزشی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور تهیه و تدوین شده است.

علاقمندان برای تهیه مجموعه جزوات یاد شده می توانند تا تاریخ 97/05/31 با واریز هزینه مربوطه به شرح ذیل و ارسال فیش واریزی و مشخصات متقاضی (تلفن تماس و آدرس دقیق پستی) به آدرس ایمیل amoozesh@iaeo.org نسبت به تهیه مجموعه حاضر اقدام نمایند. با عنایت به محدود بودن تیراژ جزوات یاد شده، اولویت ارسال با متقاضیانی است که زودتر نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند.

  • شماره حساب بانکی: حساب شماره 64945653 و شماره کارت بانکی 6037707000109656 بانک کشاورزی به نام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور
  • هزینه مجموعه جزوات طراحی و اجرا، 115 هزار تومان (100 هزار تومان هزینه جزوه +15 هزار تومان هزینه پست)
  • در صورت نیاز با شماره 09901907349 (آقای خراسانی) تماس بگیرید.